Фармацевтичний фронт України


В межах тижня Фармації, 2 квітня 2024 року, відбувся відкритий інформаційно-виховний захід - “Фармація України в час російської агресії”. Організаторами заходу, викладачами фармацевтичних дисциплін Буря Оленою Ігорівною і Тарасовою Іриною Володимирівною разом зі студентами 3 курсу, було розглянуто, які зміни Фармація зазнає під час війни: проблеми і завдання. Війна показала, що аптека - це не просто точка продажу, а місце надання допомоги.
 

В силу професії фармацевт заздалегідь готується до того, що в складні часи - під час війни, стихії, епідемії, надзвичайної ситуації - слід бути готовими здійснювати безперебійне забезпечення населення ліками. -Як вирішити складнощі теперішньої ситуації? -До чого фармацевт має бути готовим? Студентами проведено дослідження змін в сфері виробництва та постачання лікарських засобів в Україні під час конфлікту з Росією.

Вшановано пам’ять загиблих військових-героїв та мирних фармацевтів, що постраждали від російської агресії.

 Разом з усією країною ми, фармацевти, пліч-о-пліч стоїмо на єдиному фронті боротьби з ворогом. Фармацевти України мужньо, як на передовій, так і в тилу виконують свою мирну місію — забезпечують воїнів і населення лікарськими засобами.

Nick Kamnev - 2000-2023 All Rights Reserved