Перемога в екологічному конкурсі

Майбутнє екології значно залежить від кожного, і чим швидше людина почне робити «маленькі кроки» у допомозі природі, тим більше шансів буде створити для людства гідне довкілля.

НТУ «ХПІ» проводить Всеукраїнський екологічний конкурс вже 11-й рік поспіль. Організатори — викладачі кафедри хімічної техніки та промислової екології НТУ «ХПІ» за підтримки наукового студентського товариства «ЕКОЛОГІЧНИЙ КЛУБ Я – ЕКОЛЮДИНА».  Учні шкіл та студенти коледжів з різних куточків України поділилися своїм баченням екологічних проблем та шляхів їх вирішення.  Дякуємо організаторам конкурсу, який привернув увагу до екологічних проблем і сприяв розкриттю творчого потенціалу молоді!

Конкурсна робота за напрямком «Комікс» студентки групи Е-21-19 Кравченко Маргарити (керівник роботи викладач Камнєва В.Б.) посіла 1 місце. 

 В своїй роботі Маргарита хотіла донести до оточуючих наступне: «У сучасному світі дуже часто, на жаль, люди, у гонитві за своєю вигодою, швидким прибутком, нехтують екологією. Забувають, що наша планета – це НАШ ДІМ, та іншого дому у нас не буде.

І в результаті самі ж люди пожинають плоди своєї безвідповідальності. І найстрашніше, що страждає ще й навколишній тваринний світ, який ні в чому не винен.

Дуже хочеться, щоб люди схаменулися і почали дбайливо ставитися до нашої планети.»

 Вітаємо, Маргарито, та бажаємо успіхів та подальших перемог!

Nick Kamnev - 2000-2023 All Rights Reserved