До Міжнародного дня пам’яті Чорнобиля

24 квітня в коледжі в рамках тижня екології та хімії говорили на виховному заході «Чорнобиль – невгамовний біль поколінь» про одну з найжахливіших сторінок історії України – аварію на Чорнобильській АЕС 26 квітня 1986 року. За визначенням ВООЗ Чорнобильська катастрофа віднесена до аварій ядерних об’єктів найвищого рівня. Актуальність теми загострюється і в теперішній час, коли з боку агресора існує загроза ядерної небезпеки. 

Студенти усіх курсів спеціальності Екологія та студенти групи Ф-22-11 підготували змістовний матеріал щодо указаних подій, починаючи з історичних фактів, цифрових даних втрат українців, ознайомлення з основними радіонуклідами, джерелами радіаційного випромінювання,  накопичення радіонуклідів у живих організмах. Були освітлені питання блокаторів їх накопичення, антиядерній дієті та захисту від радіоактивного випромінювання.

В практичній частині заходу визначили гамма-фон у Слов’янську, Києві та Чорнобилі за даними екологічного моніторингу України. 

По закінченню заходу присутні на ньому студенти та викладачі висловили подяку його організаторам: викладачам Камнєвій В.Б., Петуховій Т.А., Камнєву М.М. та студентам, що виступили з презентаціями.  
 


Nick Kamnev - 2000-2023 All Rights Reserved