Конкурс-вікторина "Чи знаєте ви хімію?"

25.04.2024 у рамках тижня екології та хімії у Слов’янському фаховому коледжі індустрії та фармації відбувся відкритий виховний захід Конкурс-вікторина "Чи знаєте ви хімію?", який провела викладач хімії Токарева Л.Ю.

Конкурс відбувся під девізом «Хто цікавиться предметом, у того відкриті очі і розум».

Мета цього заходу показати студентам, як майбутнім хімікам, для чого будуть потрібні хімічні знання, які вони отримують на заняттях. Без них неможлива екологічна грамотність, поведінка у побуті, у природі й на виробництві. Величезні здобутки хімічної науки стали можливими тільки завдяки тісним зв’язкам хімії з іншими науками, які збагатили її.

    Під час проведення хімічної вікторини «Чи знаєте ви хімію», студенти коледжу ознайомились з якими ж науками найбільш товаришує хімія.  З’ясували хто із студентів нашого коледжу добре знає хімію. 

Конкурс складався з дев’яти турів: хімія та загальна ерудиція, хімія і українська мова, загадки про хімічні елементи, хімія і історія, хімія і фізика, хімія і кулінарія, хімія і медицина, хімія і біологія, хімія і географія, між турами проводились інтерактивні ігри з хімії.

Переможцями в цьому конкурсі стали:

І місце – Крикля Ніка (2 екологи)

ІІ місце Слєпченко Софія (1 екологи)

ІІІ місце Коновалов Сергій (1 екологи)


Nick Kamnev - 2000-2023 All Rights Reserved