Участь студентів СФКІнФарм у науково-дослідницькій роботі з історії рідного краю.

Нещодавно студенти нашого коледжу представили свої проєкти, статті в обласних форумах Донеччини.

Вікторія Лобко, студентка групи Ф – 22 – 19, брала участь в обласній науково-практичній конференції «Дослідна і проєктна діяльність студентської молоді з національно-патріотичного виховання» серед студентів закладів фахової передвищої освіти Донецької області. Вона презентувала проєкт «Віхи історії Слов’янського фахового коледжу індустрії та фармації». Студентка дослідила історичні події СФКІнФарм в різні періоди історії від виникнення освітнього закладу до сьогодення.Дар’я Бриль, студентка групи Ф – 22 – 19, брала участь у обласній студентській науково-практичній конференції «Минуле і сьогодення Донеччини». Її дослідницька робота «Голодомор 1932 – 1933 рр. у Донеччині» базувалася на аналізуванні документальних джерел, сучасних наукових досліджень та спогадів очевидців. Мета дослідження показати:

- як політика економічних «перетворень» комуністичної тоталітарної влади у селах Донеччини призвела до трагічних наслідків;

- особливості голодомору в рідному краї.

Дослідницька стаття студентки буде надрукована у збірнику наукових праць за матеріалами регіональної науково-практичної конференції.

За краєзнавчі дослідницькі роботи студентки коледжу отримали сертифікати.


Валентина Соловар, викладачка історії України.

Nick Kamnev - 2000-2023 All Rights Reserved