Теорія і практика козацької педагогіки

Формування патріотичної свідомості, світосприйняття та національної ідентичності –  необхідна складова перемоги та відродження України. Саме під цім гаслом 29-30 травня 2024 року на базі Українського державного університету імені Михайла Драгоманова у м. Києві відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Теорія і практика козацької педагогіки в контексті української національної ідентичності».

До роботі конференції долучилися провідні заклади освіти з усіх куточків України в онлайн- та офлайн-форматах. Від нашого коледжу педагогічний колектив представляла голова циклової комісії соціально-гуманітарних дисциплін Філіпенко Алевтіна Вікторівна.

         Конференція об’єднала різні вікові категорії представників закладів освіти, згуртувавши усю освітянську спільноту навколо єдиної мети – виховання вмотивованої, національно ідентифікованої особистості.

У сучасному світі, де в потоці інформації та бурхливих подій можна захлинутися, студенту потрібно донести чітке розуміння самого себе, Батьківщини та аксіологічних цінностей українського народу. Безцінний досвід у формуванні такої позиції молоді буде просуватися серед викладачів та студентів Слов’янського фахового коледжу індустрії та фармації.

 

Nick Kamnev - 2000-2023 All Rights Reserved