![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEg4sI794oFo6XA6DL37H66JMcI3dhoKEDhl5P3YhNfsbXnq-4v1AFO5Ap6GM0DdNlzq8ptWpuf7DT-ZLApoNWBtM4keQ9OoK-SsarT3GZ6ADddsuMljYHO14qCPPF_lopels_vZxS0WmZtc/s200/IMG_20191202_121334.jpg)
Благодійний фонд «Майбутнє у єдності» проінформував студентів про свою діяльність та благодійні програми фонду, у яких молодь з тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей може прийняти участь. Студентам розповіли про можливість того, що фонд може оплатити їх навчання, підготовчі курси до ЗНО або будь-які курси, які потрібні для вступу у вуз.
Мета діяльності фонду – допомогти якомога більшій кількості дітей та молоді з тимчасово окупованих територій. Кожний має право на освіту, на гідні та безпечні умови життя.