![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhIXCH6p7CxOb9Y0sDOsRhbF8RuvnUAeMeX4CDhdDMO7LRVz9oBUrWuEAccRR5t1R2uhH4nD3RanuM_BnVwXVpuylyJR2XmZL3rB39tkovN6ta6wOewCRxD5GnwIk1ZkzCmJq-lIbAQCozi/s200/IMG-f5bcf81c0eb5142d575f6c1c1a5f64c1-V.jpg)
Дівчата дізналися багато корисної інформації: сформулювали персональну відповідальність за збереження репродуктивного здоров’я, познайомилися з небезпеками, що загрожують підліткам, які живуть статевим життям - ризиком пов’язаним з інфекціями, що передаються статевим шляхом та підлітковою вагітністю.
Сподіваємось, що інформація, отримана від жіночого лікаря, пішла на користь дівчатам і це дозволить їм зберегти своє здоров'є.