"Простір сенсу" в читальній залі СХМТСучасну молодь, з її кліповим мисленням та особливим світоглядом, важко зацікавити, а ще важче здивувати та утримати увагу разом із захопленням та повагою. Але важко не означає неможливо! І це з блиском вдається автору книги «Простір сенсу» Юрію Івановичу Пісковському. 


Це архітектор, фотохудожник, професор Міжнародної академії архітектури, почесний академік Української академії архітектури, член Національної спілки архітекторів України, організатор Ради головних архітекторів міст україни, посол миру, філософ сучасності, який крізь призму архітектури, будує погляд на простір, переходячи до часу та усіх інших «тлених» речей буття. 
Автору вдається не тільки на коротку мить зацікавити завжди «поспішаючу жити» студентську стихію, але і змусити, затомувавши подих, зупинитись перед його коштовними інформаційними творіннями. 

   


В бібліотеці СХМТ, завдяки самому Юрію Пісковському, знаходяться два скарби: книги, що дозволяють по-іншому подивитись на простір, час, мистецтво, культуру та буття людства загалом.


   


Дані видання є знахідкою для викладачів соціально-гуманітарних дисциплін, бо синтезують у собі багатовікові надбання нації та креативний підхід до сьогодення. Окрім того, увесь матеріал оздоблено яскравою наочністю, яка є необхідною складовою успішного сприйняття інформації для сучасного покоління Z.

Nick Kamnev - 2000-2023 All Rights Reserved