"Герої не вмирають!"6 грудня в День Збройних сил України студенти групи Ф-18-29 і викладачі Слов’янського хіміко-механічного технікуму взяли участь у відкритті пам’ятного знаку на честь воїнів, які загинули під час захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України.


На перехресті вулиць Банківської і Центральної, навпроти скверу "Мрія", зібралися рідні та близькі загиблих, представники місцевої влади, військовослужбовці, учні шкіл і студенти, жителі міста.Урочистий мітинг розпочався під гімн України у виконанні оркестру військової частини 3035 Національної гвардії України. Було багато сказано теплих слів про відвагу, мужність та героїзм воїнів, висловлена подяка батькам, за те, що виростили синів-патріотів, привітань, в адрес воїнів, що прийняли участь у заході.


Ініціатор створення пам'ятника, Олена Напружило, закликала молодь не забувати тих, хто віддав свої безцінні життя, відстоюючи незалежність нашої країни.


На завершення заходу до підніжжя каменя були покладені квіти. Тут, на "трикутнику" буде створена площа Захисників України. Герої не вмирають!


Nick Kamnev - 2000-2023 All Rights Reserved