Студенти груп E-16-19 та E-17-19 взяли участь у тренінгу з моніторингу довкілля9 та 10 грудня студенти старших курсів спеціальності 101 Екологія в комплексі «Монополія Крона» підвищували свій рівень обізнаності у питаннях організаційно-правових основ проведення процедури оцінки впливу на довкілля (ОВД) України у вигляді тренінгу з теми «Стратегія планування та використання систем моніторингу стану навколишнього середовища».
Тренінг пройшов після змістовної презентації з цього питання експерта з екології Корневої Інни за Програмою розвитку ООН. Студенти розподілилися на дві команди, умовно ІІІ та IV курсів та складали послідовність дій ОВД для промислового підприємства та птахофабрики. Після захисту своєї версії алгоритму ОВД студентами групи Е-16-19 разом з викладачами, які теж були залучені до роботи, також на високому рівні захистили свій проект і студенти групи Е-17-19.
Не менш цікавою була презентація експерта ПРООН Копилова Олега про автоматизовану систему моніторингу в Донецькій області та організатора цієї зустрічі Пирікова Олексія Валерійовича про значення громадськості у розв’язанні місцевих та регіональних проблем.
Діалог студентів з екологічними експертами був активним та плідним, що дозволить молоді легше сприймати навчальний матеріал спецекологічних дисциплін, а активним студентам-екологам самостійно скласти екопроект для участі в конкурсі проектів на сайті ПРООН.

Викладач спецекологічних дисциплін Камнєва В.Б.


Nick Kamnev - 2000-2023 All Rights Reserved