Всесвітній день прибирання "World Cleanup Day" в Україні

В Україні офіційно стартувала підготовка до Міжнародної акції Всесвітнього дня прибирання, яка відбудеться 18 вересня 2021 року. Вона об'єднує понад 20 мільйонів людей у 180 країнах світу. В акції візьмуть участь люди незалежно від віку та географії. Українці із міст та містечок, сіл та селищ об'єднаються заради досягнення спільної мети - порятунку планети від сміття та формування культури чистоти.  Долучитися до акції можна як волонтер, координатор, учасник та партнер. 
Організатори закликають приєднатися до наявних локацій або робити свої, брати з собою засоби індивідуального захисту, рукавички, великі пакети для сміття, запросити родину та друзів. 


Формати прибирання будуть різні:
  1. Колективні прибирання з сім'єю, друзями чи колегами на одній з локацій
  2. Індивідуальні прибирання вибраної вами забрудненої зони
  3. Цифрове очищення. Видалення зайвої інформації зі своїх гаджетів дозволить розвантажити центри бази даних, на підтримку яких витрачається величезна кількість енергії.Організатор в Україні - Всеукраїнський молодіжний рух "Let's do it Ukraine", який протягом 6-ти років активно діє у 24 областях України завдяки активістам, органам місцевого самоврядування, бізнесу та медіа.
Більше деталей на сайті letsdoitukraine.orgNick Kamnev - 2000-2023 All Rights Reserved