Профілактика захворювань у зимовий період

Молодь, яка навчається у вищих навчальних закладах одночасно здобуває професію та  завершує загальну середню освіту - це підвищує фізичне навантаження на їх організм. 
Осінньо-зимовій період – це час, коли людський організм потребує додаткової енергії для збереження тепла та зміцнення імунної системи. Мала кількість сонячних днів призводить до недостатності вітаміну Д, відповідно настрій стає пригніченим, постійно хочеться спати. 
Тому виховний захід з теми “Профілактика захворювань у зимовий період”, проведений медичною сестрою коледжу Перепелицею Оленою Вікторівною 24 листопада, був своєчасним. Щорічно в осінньо-зимовий період збільшується кількість хворих на гострі респіраторні захворювання, пневмонії та грип. Та це не означає, що перехворіти мають усі. Люди здавна помічали, що одні хворіють частіше, інші – рідше. Основною метою заходу стало здорове виховання студентів через їх інформування щодо профілактики захворювань.

Однією з причин хворобливості людей є слабкий імунітет. На його формування впливає безліч різноманітних чинників, зокрема: харчування, загартованість, психологічний мікроклімат тощо. Міцне здоров’я може бути тільки за умови підтримання стійкого імунітету. На початку зустрічі студентів груп Е-21-19, Ф-22-19, Т-21-19 ознайомили з тим. як працює імунітет у нашому організмі та що його руйнує, заходами щодо зміцнення імунітету. Доцільним було повідомлення про ГРВІ, грип, коронавірус та менінгіт, їх симптоми та рекомендації для профілактики.

Сподівається, що отримана здобувачами вищої фахової освіти нашого коледжу інформація обов’язково знайде своє відображення в побуті та здоровому житті кожного студента.

 
Nick Kamnev - 2000-2023 All Rights Reserved